Neler Oldu Özetler...

Herkese Cuscodan Selamlar
Limadan  VosVosu aldıktan sonra bildiğiniz gibi Cuscoya doğru 1200 km lik bir yola koyulduk, 6 günde ancak gelebildiğimiz yolu ve yolda yaşananları gözden geçirince 72 model bir VosVosla (en azından bu haliyle) uzun yola çıkılamayacağını anlayıp bir süreliğine Cuscoya demir atmak zorunda kaldık. Uzunca bir süre internetsiz yaşadık ve haliyle doğru düzgün paylaşımlarda bulunamadık :)

Kısı kısa Cuscoda neler yaptık özeti fotoğraflarla paylaşalım istedik :)

Cusco'da birkaç gün hostelde kalıp İhtiyar VosVosla yola devam edemeyeceğimizi anlayınca bir oda tutalım biraz burada yaşayalım dedik. Aylık 320 sol yaklaşık 270 liraya tuttuğumuz oda sadece ufak bir mutfak  ve ortak bir banyodan ibaretti :D İnternetimiz olmadan burda 2 ay yaşadığımız için bu arada neler yaptığımıza dair paylaşımlarda bulunamadık. Yanımızda Türkiyeden bi döner ocağı getirmiştik daha önce deneyimimiz yoktu ama İzmirde 1 günlük eğitimimiz vardı bize burada yedek lastik oldu. Güzel bir gece kulubüyle önce aramızı yaptık sonra çevreyle kaynaştık Polisi Zabıtası derken VosVosumuzu Gece Kulubünün(The Temple) kapısına dayadık haftanın Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri burada Döner Kebab satıp geçimimizi sağlıyoruz :D İlk başlarda kuşbaşı gibi kestiğimiz etler yavaştan çağ kebabı zamanlada Bursa Kebab kıvamına dönmeye başladı :D Buralarda olduğumuz sürece Cuscoya gelen bütün Gezginlerimize  Döner Kebab ikramımız, puanı siz verin artık :D Keyfimiz şimdilik yerinde. 1 ay kadar öncede evden sıkılıp çalışarak gezenlerin uzun süreler yaşadığı bir hostelde oda tuttuk ve burda yaşamaya devam ediyoruz. Hedefde Kuzeye, Ekvator Kolombiya taraflarına çıkmak var bakalım neler yapacağız bizde zamanla göreceğiz :)

Blogla intenet eksikliğinden dolayı ilgilenemedik ve yarım kaldı, VosVosla Güney Amerika facebook sayfamızdan(https://www.facebook.com/vosvoslaguneyamerika) farklı videolar ve fotolar paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdilik Cuscodan selamlar Sağlıcakla kalın...


 


 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder