Lima ilk günler :)


Tüm dostlara kucak dolusu sevgilerle...

Öncelikle Air europa ile berbat bir yolculuk geçirdiğimizi söylemekle başlayabiliriz :)) Yaklaşık 5 saatlik bir yolculuk sonunda ulaştığımız Madrid' de 4-5 saat kadar olan beklememizin çoğunu uyuyarak geçirdik. İstanbul-Madrid uçağımızın farklı koltuklarında ara koltuklara düşme gibi bir şanssızlığın üzerine 4 saat boyunca ne yemek yiyebildik nede uyuyabildik. Koltukların dar olmasıda üstüne uykusuzluğun yanında birde yorgunluk getirdi.

Yorucu bir yolculuğu atlattıktan sonra,

15 Şubat sabahı 06:20 gibi Lima Havalimanına inip eşyalarımızı yüklendik. İlk iş olarak üzerimizdeki mont ve kazak gibi gereksizlerden kurtulup onları çantanın en ücra köşelerine tıktık :D Yaz' dan Kış'a selam olsun! Buradan sizlere Güneşli bir gün(huzuru) gönderiyoruz :DPoint Hostel'e yerleştikten sonra kendimizi pasifik kıyılarına atıyoruz. 2-3 saatlik Uzunca soluklu bir yürüyüşten sonra Baranco ve Mira Floreside sokak sokak arşınlamış olduk :) keyfimiz yerinde. Akşam saatlerinde Barancoda çok keyifli bir sokak festivaline denk geldik. Canlı perfonmanslar ve sokak dansları neşemize neşe kattı. Biraz zaman geçirdikten sonra hostelimize döndük. Yarın sabah erkenden Konsolosluğa gidip üzerimize nasıl araba alacağız onları araştıracağız. Buenos noches todo mundo :)

Gün içinden fotolar..)
5 yorum:

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 2. Hayatınızın yeni başlangıç noktası Lima ya sorunsuz ulaşmanıza çok sevindim.
  Sizlerde hem hayal hemde onu gerçekleştirecek cesaret yeterince mevcut.
  Blog takipçiniz olarak güzel haberlerinizi bekliyorum.
  Burak sana ve Mehmet kardeşime..... buena suerte. :))) (Ümit ağbinin kardeşi)

  YanıtlaSil
 3. burak ortagım ve mehmet kardesim mersinden selamlar :) umarım ulaşmak istediğiniz hedefleri en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde gerçeklestirisiniz :)

  YanıtlaSil
 4. Selamlar her şey çok yolunda gidiyor eksik olmayın sağlıcakla kalın :) Perudan selamlar.

  YanıtlaSil
 5. selamlar,gayet özenerek ve iyi dileklerle takip ediyorum sizi.Umarım her şey istediğiniz gibi veya sonradan iyi ki diyeceğiniz gibi olur.İyi eğlenceler..

  YanıtlaSil